Prečo si vybrať IBAN?

Optimalizácia Platieb

Minimalizácia odmietnutia platby a náklady spojené s opravou a opätovným odberom. Znižuje neúspešné platby a súvisiace bankové poplatky, šetrí čas a peniaze. Zabezpečuje zadanie platných údajov, odstránenie chýb a preklepov a zlepšenie registrácie. Pomáha vyhnúť sa chybám pri platbách a bankovým poplatkom.

Šetrite čas

Automatizáciou overovania platieb a vyhľadávaním bankových údajov ušetríte cenný čas a zdroje pri kontrole platobných údajov pred spracovaním platieb.

Automatické dokončovanie

Zlepšite skúsenosti používateľov automatickým dopĺňaním bankových údajov, ako je kód BIC a názov banky pre vašich klientov v čase zadávania bankových údajov.

Rýchly Proces Nastavenie

Vybudovali sme všetky naše obchodné procesy okolo koncepcie jednoduchosti a efektívnosti. Zjednodušený proces nákupu, rýchle nastavenie účtu a API pre jednoduché volanie vám umožní integrovať náš systém s minimálnym úsilím a časom.

Spoľahlivé a Bezpečné

Licencovaním referenčných údajov bánk od vysoko kvalitných poskytovateľov údajov, ako sú S.W.I.F.T, VocaLink a Banque de France, zabezpečujeme maximálnu kvalitu údajov. Redundantná serverová architektúra poskytuje maximálnu spoľahlivosť a up-time služieb.

Dôveryhodná Podpora

Náš tím je vždy v pohotovosti, aby odpovedal na otázky našich klientov. Rýchle časy odozvy a rýchle riešenie problémov poskytujú našim klientom bezproblémovú integráciu a užívateľský komfort.

Náš systém podporuje validáciu IBAN pre 97 krajín. Podporujeme nové krajiny hneď po oficiálnom prijatí štandardu IBAN.

Podporované Krajiny

Poskytujeme údaje zo spoľahlivých zdrojov údajov, ako sú národné banky a finančné inštitúcie, na poskytovanie presných bankových údajov.

Zdroje Údajov

Aktualizáciou našich bankových zoznamov mesačne a v niektorých krajinách týždenne zabezpečujeme, aby náš systém reagoval na aktuálne bankové údaje.

Časté aktualizácie

Naše monitorovacie systémy neustále sledujú stav a výkonnosť našich služieb. Prerušenia, údržba a problémy sú tu vždy zverejnené.

Pozrieť Stav Systému

Bezpečnosť systému a ochrana údajov sú pre nás dôležité. Získajte viac informácií o krokoch a technických opatreniach, ktoré prijímame na ochranu vašich údajov.

Ochrana údajov

Za roky, ktoré poskytujeme naše služby overovania platieb, nám viac ako 1 000 spoločností dôverovalo, že dokážeme overiť podrobnosti platby.

Verili nám