O nás


Platobnú platformu na adrese www.iban.com prevádzkuje spoločnosť GV Solyushans Ltd,
spoločnosť so sídlom v Bulharsku s adresou: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Naša spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie riešení na overenie platobnej schopnosti softvéru ako služby (SaaS).

Čo robíme

S neustále rastúcim počtom spoločností využívajúcich naše služby, sme spoľahlivým poskytovateľom platobnej validácie a optimalizácie.
Škála ľahko použiteľných online služieb, ktoré sú k dispozícii ako nástroje SaaS a UI, pomáhajú firmám ušetriť z neúspešných transakcií, zjednodušiť platobný proces a chrániť sa pred podvodmi.
Všetky tieto funkcie sa odohrávajú v bezpečnom prostredí, pričom sú všetky vaše údaje odosielané na našu platformu ako veľmi citlivé.

Hlavným cieľom je poskytnúť spoľahlivé a aktuálne bankové informácie poskytované našimi službami licencovaním údajov od spoľahlivých dátových partnerov, ako napríklad S.W.I.F.T., Vocalink, Deutsche Bundesbank, Banque de France atď..

 • Produkty, ktoré sú účinné a ľahko sa integrujú
 • Riešenia, ktoré pomáhajú riešiť technické a obchodné problémy
 • Časovo osvedčená, spoľahlivá technológia a odborné znalosti
 • Kvalifikovaná a vyhradená technická podpora pre každú požiadavku klienta
Čo robíme?
Naše hodnoty

Naše hodnoty

Veríme v:

 • To byť účinný a poskytovať jednoduché riešenia zložitých problémov.
 • Transparentnosť, čestnosť. Spoločnosť by sa mala správať ako osoba. Byť zodpovedná a verná svojim klientom a partnerom.
 • Spokojnosť zákazníkov, spolupráca s našimi klientmi s cieľom zlepšiť naše služby.
 • Zdieľanie našich vedomostí. Naša webová stránka je nielen platformou na predaj našich služieb. Vyvinuli sme referenčné stránky a poskytujeme bezplatné zdroje pre každého, kto potrebuje porozumieť bankovým platbám a technickým detailom, ako sú BIC kódy, menové kurzy, štruktúra IBAN a informácie o krajinách a ďalšie.

Naši Partneri

Presné údaje o bankách sú v jadre našich služieb a sje nevyhnutné, aby boli tieto údaje čo najaktuálnejšie a čo najpresnejšie. Budovaním strategických partnerstiev s orgánmi platobného sektora poskytujeme spoľahlivý a aktuálny zdroj informácií o platbách. Medzi našich dátových partnerov patria národné banky, finančné inštitúcie a súkromné spoločnosti, ktoré vydávajú a spravujú údaje o zdrojoch kódov bánk.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Náš kompaktný tím vývojárov, podnikateľov a IT profesionálov, má skúsenosti s vývojom služieb platobnej validácie od roku 2009.
Pracovali sme na prispôsobených riešeniach platobnej validácie v rôznych priemyselných odvetviach
Vďaka rýchlemu vývoju platobných systémov Európskej únie sme sa špecializovali na zjednodušenie platieb bankám pre našich firemných zákazníkov
Keďže medzinárodné číslo bankového účtu (IBAN) sa stalo vedúcim formátom identifikácie bankového účtu, vyvinuli sme centralizovaný systém validácie údajov IBAN.

 • Dnes

  S podporou tisícov podnikov, ktoré dôverujú našim metódam validácie, pokračujeme v raste, rozvoji a zdokonaľovaní nášho systému s cieľom poskytovať lepšie služby na overovanie platieb.

 • 2016

  Už s významnou klientskou základňou využívajúcou prvú verziu rozhrania API a používateľského rozhrania pre naše služby sme rozšírili rozsah služieb a nasadili nové zdokonalené rozhrania API na novú platformu na adrese www.iban.com

 • 2015

  Zaviedli sme softvér ako servis (SasS) Validácia a výpočet IBAN vrátane základných funkcií rozhrania API.

 • 2013

  Spustili sme prvú platobnú platformu IBAN. Prvá webová stránka poskytovala bezplatnú funkciu validácie IBAN.